mask
Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Rıza Metni
İşbu başvuru formu ile Güvennet Kariyer İletişim ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. ile kişisel verilerimi paylaşmış bulunmaktayım.

İşbu muvafakatname ile kişisel verilerim; eğitim faaliyetlerinin yürütülmesi kapsamında tarafıma özel satış ve pazarlama faaliyetleri için kullanılabilmesi, kampanyalar hakkında bilgi verilmesi, tarafıma özel fırsatların sunulması, hacim arttırmaya yönelik tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi, müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve icrası amaçları da dahil olmak üzere genel anlamda Güvennet Kariyer İletişim ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.’nin ürün ve/veya hizmetlerinin satış ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası kapsamında tarafımla iletişime geçilmesi amaçları doğrultusunda işlenebilecek ve bu amaçlara yönelik olarak 3. taraflarla paylaşılabilecektir.

Kişisel verilerimin aydınlatma metninde detaylandırılan ve yukarıda sayılan kapsamda; Telefon, SMS, e-posta/mail, sosyal medya vasıtası ile tarafıma ticari elektronik iletiler gönderilmesine ve tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve bu faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla yurtiçi ve/veya yurtdışında bulunan destek aldığımız hizmet sağlayıcılarına (sunucu, hosting, yazılım, bulut bilişim, tedarikçi, danışman vs.) ve şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan yurtiçi/yurtdışı, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, tedarikçiler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara aktarılmasına açık olarak onay veriyorum.
Güvennet Kariyer sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
KABUL ET
close
Güvennet Kariyer Whatsapp Destek Hattı
HEMEN KAYIT OL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
DETAYLI BİLGİ AL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
Hemen Bilgi Al