mask
Öznur Çolakoğlu Cam / Eğitimci, Yazar, P4C Eğitmeni
Öznur Çolakoğlu Cam

23 Nisan 1981 yılında Bursa’da doğdu. Liseyi Bursa Anadolu Kız Lisesinde tamamladı. 2003 yılında Uludağ üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden onur derecesi ile mezun oldu. Üniversite yıllarındayken çeşitli dergi, gazete ve sitelerde makaleler kaleme aldı. 2002 yılında kendine ait ilk kişisel web sitesini açtı ve yazılarına orada da yer verdi. Yazma aşkı zamanla kitaba dönüştü. Şu ana dek basılmış 9 adet kitabı bulunmaktadır.


Çocuklarla Felsefe Eğitimlerine Sabancı Vakfı’nın Öğretmen Ağı programlarıyla başladı. P4C eğitimlerine Uludağ Üniversitesi Felsefe Bölüm Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen 56 saatlik P4C Eğitmenlik programıyla devam etti. Halen sahadaki en güncel ve faydalı kaynaklardan okumalar yapmaya ve p4c çalışmalarını yaygınlaştırmaya devam ediyor.


14 yıldır sınıf öğretmeni olarak çalışıyor. Şu anda Bilim Sanat Eğitim Merkezinde özel yetenek tanısı almış çocuklar ile çalışmalarına devam ediyor. Proje odaklı öğrenmeye inanıyor.

Deneyimler
  • 2017 yılında, Strateji Geliştirme Müdürlüğünce kabul edilen, “Atıkların Avcısı Doğanın Kahramanıyız” isimli projeyi yürüttü.
  • 2018 yılında, STK işbirliği ile ulusal basında da yer alan çeşitli yardım çalışmalarında ve projelerinde görev aldı.
  • 2019 yılında TUBİTAK 4004 “Doğal Mirasımızdan Evrensel Değerlere” isimli projede katılımcı öğretmen olarak görev aldı.
  • 2020 eğitim öğretim yılında “Şehirler ve Kokular” isimli Etwinning projesinde Bursa temsilcisi olarak görev aldı.
  • Öznur Çolakoğlu Cam, orta seviyede İngilizce biliyor. Evli ve 2 çocuk annesidir.
Güvennet Kariyer sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
KABUL ET
close
Güvennet Kariyer Whatsapp Destek Hattı
HEMEN KAYIT OL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
DETAYLI BİLGİ AL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
Hemen Bilgi Al